اخبار ویلا ساحل

جدیترین خبرهای دنیای املاک

سیاهرود رویان

همه چیز در مورد خرید ویلا سیاهرود رویان

سیاهرورد رویان کجاست؟

اگر شما هم از علاقه‌ مندان به طبیعت و آب و هوای شهر‌ها و روستا‌های شمالی هستید همچنین عادت دارید در سفر خود به شمال جای‌ جای این خطه زیبا را بگردید، حتما گذرتان به شرق شهرستان نوشهر نیز خورده است. در این بخش، روستایی دیدنی در میان جنگل و ساحل دریا جای خوش کرده که در بین مردم محلی به سیاهرود مشهور است. از طرفی در این منطقه، شهرک‌ های ساحلی و جنگلی متنوعی احداث شده که توجه سرمایه‌ گذاران زیادی را برای خرید ویلا سیاهرود به خود جلب کرده است. اگر شما هم در حال برنامه‌ ریزی برای سفر به نوشهر هستید یا در ذهن خود رویای خرید زمین و ویلا در شمال را می‌پرورانید تا انتهای متن ما را همراهی کنید تا بیشتر با روستای سیاهرود رویان آشنا شوید.

سیاهرود کجاست؟

روستای زیبای سیاهرود رویان از توابع بخش مرکزی شهرستان نوشهر در استان مازندران محسوب می‌ شود. مردم بومی این محله از قومیت طبری هستند و به زبان طبری و گویش کجوری صحبت می‌کنند. این روستا در شرقی‌ ترین نقطه نوشهر قرار گرفته و فاصله چندان زیادی با ساحل زیبای دریای خزر ندارد.

چرا در سیاهرود رویان ویلا بخریم؟

سیاهرود نوشهر، منطقه‌ ای میان شهر رویان و پارک جنگلی سی‌سنگان است که فاصله کمی تا جاده ساحلی دارد. این موضوع به‌ تنهایی باعث شده تا زمین‌ها و ویلا‌های این منطقه بسیار ارزشمند شوند. از طرفی در سال‌ های اخیر شهرک‌ های ویلایی متنوعی با امکانات رفاهی کاملی همچون نگهبانی ۲۴ ساعته ساخته شده است که می‌ توانید ویلا‌های بسیار مناسبی را در آنها برای خود پیدا کنید. در ادامه برخی از مزایای خرید ویلا سیاهرود رویان را برای شما بیان می‌کنیم.

  • چشم‌ انداز فوق‌ العاده به جنگل‌ های سرسبز رشته‌ کوه البرز
  • دسترسی آسان به ساحل دریای خزر
  • هوای مطبوع و عالی دور از استرس، شلوغی و ازدحام شهر‌ها
  • سرمایه‌ گذاری آینده‌دار به همراه داشتن ارزش‌ افزوده
  • داشتن موقعیت عالی و دسترسی به جاده کنارگذر ساحل و جنگل
  • دسترسی به شاهراه‌های اصلی شمال همچون جاده چالوس، جاده کندوان و جاده هراز

به طور کلی تنوع بالای ویلا‌های جنگلی و ساحلی درون شهرک و بیرون شهرک سیاه رود رویان باعث شده تا گزینه‌ های بسیاری برای خرید ویلا سیاهرود رویان پیش روی شما قرار گیرد. از همین رو برای پیدا کردن یک گزینه ایده‌ آل و متناسب با بودجه‌ تان بهتر است با یک مشاور املاک آشنا به منطقه مشورت کنید.

سیاهرود رویان

سؤالات متداول

جا‌های دیدنی سیاهرود رویان کجاست؟

از جاذبه‌ های گردشگری سیاه رود رویان و اطراف آن می‌ توان به پارک جنگلی، آبشار آب پری، جاده زیبا و جنگلی سیاهرود به بلده، منطقه کوهستانی سیاه سنگ و ساحل زیبا و ماسه‌ ای اشاره کرد.

شهرک‌های معروف سیاهرود کدامند؟

شهرک فردوس، شهرک دریا بیشه، شهرک بهاران، شهرک نارنج و… از شهرک‌های برند اطراف سیاه رود رویان هستند.

سخن آخر

در این متن مروری هر چند کوتاه داشتیم بر معرفی روستای زیبای سیاهرود رویان که در بخش شرقی شهرستان نوشهر استان مازندران واقع شده است. این منطقه به دلیل جاذبه‌ های گردشگری، طبیعت بکر، آب و هوای عالی، همچنین امنیت و آرامشی که دارد، بسیار مورد توجه افراد مختلف از شهر‌های دور و نزدیک برای خرید ویلا سیاهرود رویان قرار گرفته است. در نهایت برای اطلاع از شرایط خرید و قیمت زمین و ویلا شهرکی در شهرک سیاهرود رویان با کارشناسان ویلا ساحل مشورت کنید.